Dlaczego warto mieć dystrybutor wody w firmie?

Każdy z nas zna dobroczynny wpływ wody na organizm człowieka. Stały dostęp do tego źródła powinien znajdować się w każdym miejscu pracy, a czasem jest to bezwzględnym obowiązkiem. Dlaczego warto mieć dystrybutor wody w firmie?

Dobra kondycja podwładnych

Wszyscy pracownicy do pełnej wydajności w pracy potrzebują zbilansowanej diety i odpowiedniej ilości snu, o które dbają samodzielnie. Innym czynnikiem wpływającym na jakość ich pracy jest spożywanie odpowiedniej ilości płynów, głównie wody. To ona sprawia, że nasze myśli są wyraziste, poprawia koncentrację, dba o metabolizm, krążenie krwi i wzrok, czyli o komfort człowieka. Wskazana ilość spożycia przez WHO wynosi minimum 1,5 l dziennie. Jest to przy dużej ilości podwładnych ogromna ilość wody, którą zapewnią dystrybutory filtrujące.

Oszczędność czasu i brak zmartwień

Po podpisaniu umowy z jedną z firm zewnętrznych, nie musimy więcej martwić się, ani o sprawność techniczną urządzenia, ani o stały dostęp do wody. Firmy, takie jak Aquamo gwarantują w ramach umowy pełną obsługę, poczynając od zapewnienia dystrybutora po dostarczanie zamówionej ilości butli z wodą. Co ważne, nie jest to zwykła woda z sieci, lecz testowana i dopuszczona do obrotu najwyższej jakości woda filtrowana umieszczona w wielolitrażowych butlach. Dzięki temu woda do biura jest zawsze świeża i najwyższej jakości, a jednocześnie tańsza od wody butelkowanej ze sklepów.

Rozwiązanie dla dużych firm

W przypadku niewielkich biur, szkół, czy mikroprzedsiębiorstw podstawowy dystrybutor filtrujący na zimną, czy nawet gorącą wodę jest wystarczający do zapewniania odpowiedniej ilości zasobów wody. Inaczej wygląda sytuacja w zakładach produkcyjnych, czy w globalnych firmach, w których zatrudniona jest ogromna ilość pracowników lub występują ciężkie warunki pracy. Wtedy pracodawca ma obowiązek zapewnienia podwładnym stałego dostępu do wody zimnej i gorącej. Woda do firmy z butli może być niewystarczająca, ale Aquamo znalazł idealne rozwiązanie także na takie okoliczności. Dystrybutor zamontowany przy wodzie sieciowej zapewnia stały dostęp do każdego rodzaju przefiltrowanej i gotowej do spożycia wody. Pamiętajmy, że zadowolony pracownik odwdzięczy się swoją pracą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *