Jak otrzymać darmowy terminal płatniczy?

Terminal karty płatniczej zwiększa bezpieczeństwo, gdyż nie wymaga trzymania gotówki w kasie ani organizowania jej transportu. Ponadto, przyspiesza transakcję, zmniejsza kolejki i zwiększa komfort tych klientów, którzy preferują bezgotówkową formę płatności. Teraz przedsiębiorcy mogą otrzymać terminal za 0 zł i terminal bez abonamentu w jednym. Jak to możliwe?

Fundacja Polska Bezgotówkowa uruchomiła specjalny program adresowany do małych i średnich przedsiębiorców, którzy w okresie ostatniego roku nie akceptowali w swoim punkcie handlowo-usługowym transakcji bezgotówkowych.

Program jest wspólną inicjatywą uczestników rynku usług płatniczych, takich jak m.in. Związek Banków Polskich, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii i agenci rozliczeniowi. Jego celem jest zniesienie kosztów dla przedsiębiorców wynikających z instalacji terminala płatniczego oraz kosztów jego użytkowania przez okres pierwszych 12 miesięcy od momentu zainstalowania urządzeń.

Jak otrzymać darmowy terminal płatniczy bez abonamentu?

By skorzystać z Programu Polska Bezgotówkowa należy wejść na stronę BezGotowki.pl, wybrać terminal i wypełnić zgłoszenie, a po przejściu weryfikacji oczekiwać na kuriera z dostawą sprzętu. Uczestnik programu może liczyć na nawet 3 darmowe terminale płatnicze, wsparcie techniczne, a także gwarancję 0 proc. prowizji przez okres 12 miesięcy od transakcji kartami Visa i Mastercard.

Co więcej, eService gwarantuje także nowoczesne terminale płatnicze na własność, 0 proc. prowizji od transakcji dokonywanych kartami Diners Club, UPI, JCB i od płatności BLIK przez rok. Umożliwia także zawarcie umowy i przeprowadzenie całego procesu online. Chcesz wiedzieć jak otrzymać darmowy terminal płatniczy? Wejdź na stronę https://bezgotowki.pl/oferta/.

Jaki terminal można otrzymać w ramach programu Polska Bezgotówkowa?

W ramach programu, dzięki jednemu z Partnerów – eService, można wybrać terminal standardowy lub terminal Smart D220. Terminal standardowy – w wersji stacjonarnej bądź przenośnej – dostępny jest za darmo na okres 12 miesięcy, zaś po 12 miesiącach opłata za jego najem wynosi 39 zł za miesiąc. Aparat akceptuje zarówno płatności telefonem komórkowym, jak i kartami płatniczymi. Oferuje płatności kartami Mastercard, Visa, Diners, UPI, JCB, a także płatności BLIKiem.

Z kolei bezprzewodowy terminal Smart D220 przedsiębiorca otrzymuje po 12 miesiącach na własność. Aparat, podobnie jak standardowy, akceptuje płatności kartami Visa, Mastercard, Diners, UPI i JCB oraz płatności BLIKiem i telefonem komórkowym, a do tego jest przyjazny i łatwy w obsłudze, z dotykowym ekranem i wytrzymałą baterią do 200 transakcji, a także opcją przechowywania elektronicznych potwierdzeń transakcji, przez co nie ma konieczności kupowania papieru do terminala.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *