Każda, nowa treść, to nowy sklep

przez | 26 sierpnia 2019

Jeśli prowadzisz sklep online, albo oferujesz usługi, możesz zwiększyć swoją sprzedaż za pomocą bloga. Na nim umieszcza się, tak zwane stałe treści, albo linki do ofert, a teksty blogowe, pisane są wciąż na nowo, tak aby zwrócić uwagę czytelnika. Mało kto jednak się zastanawia nad tym, jaką rolę one ogrywają, kiedy są dodawane do strony. Dzięki temu, tworzony jest nowy link do strony blogowej, a to jakby kolejny sklep w sieci.

Wsparcie sprzedaży

To jest dobra oferta Dla Ciebie i Twojej firmy, ale być może jeszcze mnie nie znasz, dlatego postanowiłam pozwolić wypróbować moją usługę, każdemu kto zechce w dość nietypowej cenie.

To będzie naprawdę unikalny wpis, nigdzie dotąd nie publikowany w sieci. Taki nowy teksty, doskonały jako wpis na bloga.

A może dwie treści?

Jeśli potrzebujesz nieco dłuższego tekstu, to możesz na próbę teksty po 2000 znaków ze spacjami – na allegro. W sam raz pod SEO na Twój blog, albo dla Twojego biznesu. Daj sobie i czas i pieniądze, zwłaszcza że pogoda jest naprawdę ładna.

Zaufaj mi, znam się na tym

A ja w ciągu 24 godzin prześlę zamówioną treść bezpośrednio na Twój e-mail. Tylko nie zapomnij, aby określić temat i słowa kluczowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *