Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Cashback dobry sposób na dodatkowe pieniądze

Każdy lubi dodatkowe pieniądze, bonusy i premie, stanowią one coś dla nas przyjemnego, a z tego powodu mogą wywoływać radość. Czasem pozwalają na zakup czegoś dodatkowego, ale bardzo potrzebnego. Zresztą każdą wartość warto jest przecież pomnażać, zwłaszcza jeśli jest ku temu okazja. Czemu by więc nie skorzystać, jeśli są określone możliwości, a pozyskiwanie nowych środków dzieje się samoistnie i jakby przy okazji.

Jak działa cashback online?

Wystarczy zarejestrować się i potwierdzić aktywując konto przez e-mail. W formularzu podaje się dane osobowe, a także nr telefonu komórkowego w razie potrzeby kontaktu w przyszłości. Od momentu aktywacji można już się zalogować korzystać z panelu. Warto jest pamiętać, że aby zarobić na swoich zakupach, trzeba być zalogowanym, gdyż system tylko wtedy może naliczać nam cashback, kiedy do sklepu przechodzimy z naszego biura. Sklepy, które biorą udział w programie znaleźć można w zakładce sklepy, a ta została podzielona na kategorie zakupowe, aby możliwe było kupowanie dokładnie tego, co akurat jest nam potrzebne.


Cashback kupony i dodatkowe promocje

W dziale o nazwie „kupony” znaleźć można aktywne kupony, które dają dodatkowy rabat, albo umożliwiają darmową wysyłkę, także z nich warto jest korzystać, bo jeśli można sobie dodatkowo obniżyć cenę zakupu, to przecież warto. Dodatkowo można także zyskać dodatkowy rabat, powiększając swoje konto cashbacku.


Wypłacanie

Jest możliwe po osiągnięciu progu 50 zł, możliwe są wypłaty na konto bankowe, albo paypal, trzeba także uzupełnić opcje klikając na „ustawienia konta”, a potem z prawej strony wypełnić pola i kliknąć „zapisz” na samym dole strony w celu zatwierdzenia zmian.

źródło: https://poznajomosci.pl/anita

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *