Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Chcesz urządzić wyjazd szkoleniowy dla swoich pracowników? Sprawdź te szczegóły!

Young woman drinking at the club and waiting for company

Istnieje wiele specjalistycznych centrów szkoleniowych, które oferują usługi specjalnie dostosowane do potrzeb szkoleń biznesowych. Jednak zwykle miejsca w nich trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem. Odpowiedzią na małą dostępność profesjonalnych i dedykowanych obiektów tego typu jest skorzystanie z nieco mniej popularnych hoteli, oferujących częściowe udogodnienia dla firm organizujących szkolenia. Poniżej podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, gdy szukamy miejsca na szkolenie dla pracowników, a nie mamy za dużo możliwości ani czasu. Po pierwsze, ważna jest sala. Jej wielkość musi być dostosowana do ilości uczestników, ale też do charakteru szkolenia. Sprawdź maksymalną liczbę osób, która może być przyjęta w sali i dopytaj właściciela obiektu o jego doświadczenia, gdy masz grupę, której liczebność jest na granicy akceptowalności. Upewnij się, czy sala jest dobrze wyposażona w potrzebne urządzenia i infrastrukturę techniczną, taką jak telewizory, projektory, bezprzewodowe połączenie internetowe, nagłośnienie, itp. Ważne jest też, aby sprawdzić, czy sala jest dostatecznie klimatyzowana, posiada odpowiednie oświetlenie i wygodne siedzenia. Świeże jedzenie podawane na sali konferencyjnej to także ogromny atut. Szczególnie, gdy szkolenie ma trwać długo. Jeśli jedzenie nie jest podawane, upewnij się, czy sala oferuje dodatkowe usługi, takie jak catering oraz czy jest dostęp do kawiarni czy restauracji w pobliżu.

Wybierz obiekt, który będzie łatwo dostępny dla Twojej lokalizacji

Następnie, należy zastanowić się nad dostępem do obiektu. Jeśli pracownicy mają dojeżdżać na szkolenie na własną rękę, wybierz miejsce, które jest łatwo dostępne komunikacją publiczną lub posiada wystarczającą ilość miejsc parkingowych. Idealny pod tym względem wydaje się być np. dla firm z Warszawy hotel Apart w Żyrardowie. Sale szkoleniowe, restauracja i wygodne noclegi – wszystko to mamy w jednym miejscu, w odległości niecałej godziny jazdy ze Stolicy. Atrakcje dodatkowe to coś, po co między innymi jedziemy na szkolenie. Bilard, miejsce do gry w siatkówkę, czy specjalna sala do karaoke to niebagatelne plusy obiektu. Jeśli zależy Ci na połączeniu szkolenia z relaksującą atmosferą, możesz rozważyć zorganizowanie szkolenia w ośrodku rekreacyjnym. Tego rodzaju miejsce zapewni możliwość korzystania z różnorodnych udogodnień i aktywności rekreacyjnych.

Sprawdź opinie internautów na temat obiektu

Na koniec pamiętaj: warto przeczytać recenzje i opinie poprzednich klientów, którzy sprawdzili już interesujące Cię sale szkoleniowe z hotelem w woj. mazowieckim. To pomoże Ci uzyskać wgląd w jakość i doświadczenie oferowane przez daną salę.