Co zyskasz robiąc zakupy przez internet?

Robiąc zakupy przed ekranem komputera można zyskać kilka istotnych korzyści. Przede wszystkim, o czym już wspomniałam na kilku stronach uzyskać bonus za pierwszy zakup w e-markecie.

Po drugie nie stać w korkach i nie szukać miejsca parkingowego, aby potem spędzić na chodzeniu po sklepie trzy godziny, a następnie ponownie przeżyć korki. Kolejna zaleta, to brak konieczności dźwigania, bo przesyłka do 30 kg dostarczana jest pod same drzwi.

Oznacza to, brak konieczności noszenia toreb
choćby z koszyka do samochodu, a nawet jeżdżenia wózkiem, co przy większych zakupach także bywa niewygodne. Siedząc przed ekranem komputera, albo innego urządzenia można popijać kawę, albo napój chłodzący, również można wybierać i konsultować się z bliskimi, a potem już tylko oczekiwać na przesyłkę.

Po zrobieniu zakupów na pewną, ustaloną przez sklep kwotę kurier jest bezpłatny przy opłacie z góry np. przelewem z konta online. Można zapłacić przy odbiorze, ale wówczas jest doliczana opłata za tak zwane “pobranie”. Wiele zależy od sytuacji, ale zawsze jest dobrze to dokładnie przemyśleć, jeśli mamy akurat gotówkę, a nie posiadamy jeszcze dostępu do bankowości elektronicznej i niemożliwe jest wykonanie przelewu, można zapłacić w ten sposób.

Suplementy diety – odżywki

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *