Czas na własne mieszkanie w Warszawie. Czy warto wybrać nowe lokum na Pradze?

W życiu przychodzi taki moment, gdy w końcu potrzebujemy swoich własnych czterech kątów. Dla jednych są to studia, dla innych narodziny dziecka, a jeszcze dla innych ciekawa okazja inwestycyjna.

Obecnie na rynku nieruchomości widać większy ruch niż jeszcze rok temu, dlatego warto rozejrzeć się za wymarzonym mieszkaniem już teraz. Przeglądając Internet, można znaleźć wiele nagłówków z ogłoszeniami: nowe mieszkania – Warszawa Praga, nowe mieszkania – Grochów. Które jednak wybrać? Na co zwrócić uwagę? Na początek określmy swoje potrzeby. Jeżeli marzy nam się nowoczesny budynek wyróżniający się oświetlonym zielonym patio, przy realizacji którego wykorzystano jednie wysokiej jakości materiały budowlane oraz wykończeniowe, co niewątpliwie pozytywnie wpłynie na jakość życie, to warto zainteresować się inwestycją Praga17. To doskonały wybór zarówno dla osób poszukujących dla siebie kameralnego, spokojnego miejsca, jak również dla wymagających dogodnej lokalizacji komunikacyjnej.

Bogata oferta nowych mieszkań na warszawskiej Pradze

Na warszawskiej Pradze znakomicie odnajdą się młodzi ludzie, szukający swojego miejsca na mapie stolicy. Ich oczekiwania spełni zarówno bogata baza usługowo-rekreacyjna, boiska piłkarskie i bieżnie, jak dobry węzeł komunikacyjny oraz bliskość ośrodków kulturalnych i biznesowych. Znajdujące się nieopodal parki, gdzie znajdują się urokliwe trasy spacerowe ─ Park Skaryszewski z Jeziorem Kamionkowskim oraz Olszynka Grochowska ─ które sprzyjają odpoczynkowi na łonie natury. Dużo osób poszukujących nowego mieszkania w Warszawie, decyduje się na osiedlenie na Grochowie również poprzez różnorodność okolicy.

Potencjał nowych mieszkań na Grochowie

Grochów i Praga Południe, są doskonale zagospodarowanymi dzielnicami Warszawy, które bardzo dynamicznie się rozwijają. W niedalekiej odległości od osiedla znajdują się Akademiki na Kicu, liczne sklepy, publiczne przedszkola, centra handlowe i ośrodki zdrowia. W odległości około 300 m znajduje się urokliwy Park Znicza z dwoma placami zabaw dla starszych i młodszych dzieci. Te dzielnice są coraz częściej wybierane, jako miejsce do życia przez osoby młode. Nowe mieszkania na warszawskiej Pradze, to stanowią doskonałą alternatywę dla drogich lokali usytuowanych na Śródmieściu czy Mokotowie.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *