Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Czego brskuje polskim siecom networkowym?

startupW ostatnim czasie pojawiają się, jak grzyby po deszczu firmy zajmujące się szkoleniem profesjonalnych e-marketerów. Czyli, inaczej mówiąc, osób działających w marketingu sieciowym za pomocą Internetu. Wierzysz lub nie, da się już dziś działać wyłącznie online, gdyż technologia pozwala na rozmowy wideo, czy wykorzystanie komunikatorów do rozmów na tematy biznesowe.

Firmy te, zapewniają szereg narzędzi oraz profesjonalne wsparcie merytoryczne. Tworzenie własnego biznesu ma jednak jeszcze inne aspekty, choćby taką formalną, dlatego zabrakło mi wśród tego rodzaju biznesów, możliwości stworzenia sobie własnego, start up. Sam model start up, polega na użyczaniu osobowości prawnej, pozwalającej na prowadzenie własnej firmy, niejako będącej „pod firmą” większej całości.

Wiąże się to z pewnymi, stałymi kosztami. Wiele osób nie może z różnych powodów prowadzić działalności pod własnym nazwiskiem, a to mogłoby im nieco ułatwić ponowny start w świecie biznesu, a także zapewnić im trochę więcej swobody działania. W dodatku znów część pieniędzy zainwestowanych w comiesięczne koszty, mogłaby wracać z powrotem do samego zainteresowanego.

Anita Zielke

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *