Dystrybutor wody – na czym należy się skupić?

Dystrybutory z wodą to dzisiaj powszechny widok i można je znaleźć w wielu publicznych miejscach.

Są wygodne i pozwalają gościom/klientom szybko ugasić pragnienie. Na czym warto się skupić, jeśli planujemy wybór dystrybutorów?

                                                                   Gdzie ustawić dystrybutor wody?

Priorytetem jest to, jak chcemy ustawić dystrybutory wody.  Wybrana lokalizacja musi być przede wszystkim bezpieczna oraz komfortowa. Rodzaj dystrybutora również powinien być dopasowany do miejsca, w którym docelowo ma on stanąć. Trzeba też przeanalizować kwestię odpowiedniej liczby dystrybutorów.

Jaka pojemność jest optymalna?

Bardzo istotną kwestią jest także pojemność butli z wodą, która zależy od indywidualnego zapotrzebowania. Jeśli z dystrybutora korzysta większa liczba osób, możliwe że optymalnym rozwiązaniem będzie duża pojemność. Podejmując decyzję na uwadze należy mieć nie tylko ilość użytkowników, ale również zainteresowanie dystrybutorem. Warto też ustalić, z jaką częstotliwością powinny przychodzić do nas kolejne dostawy wody.

Serwisowanie dystrybutorów

Dystrybutory wody powinny być regularnie serwisowane. Niezwykle istotna jest ich prawidłowa sanityzacja. Dystrybutor musi bowiem gwarantować swoim użytkownikom czystą i bezpieczną dla nich wodę. Obecnie, wiele firm, które zajmują się sprzedażą dystrybutorów i dostawami wody, proponuje także ich serwisowanie oraz sanityzację, dlatego warto mieć to na uwadze już w czasie wybierania konkretnych rozwiązań.

Porównując koszty, należy skupić się nie tylko na cenie dystrybutora i późniejszej wymianie butli z wodą, ale również dodatkowych usługach, dzięki którym system będzie działał sprawnie i utrzymywał zadowalający poziom higieny. Inną kwestią, którą koniecznie trzeba bardzo dokładnie przemyśleć jest forma własności dystrybutorów. W zależności od oczekiwań, można zdecydować się na kupienie odpowiednich urządzeń bądź podjąć decyzję o ich wydzierżawieniu.

Dystrybutory wody to niezwykle przydatne urządzenia, dlatego wybierając konkretną opcję, koniecznie trzeba zwrócić uwagę między innymi na ich serwis, pojemność butli, dostawy wody oraz odpowiednie ustawienie.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *