Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Faktura Small Business Handel

Wielu przedsiębiorców zastanawia się nad tym, na jaki program do wystawiania faktur najlepiej się zdecydować. Różnorodne produkty dostępne obecnie na rynku różnią się między sobą pod wieloma względami. Jaki program warto wybrać, by być z niego w 100% zadowolonym?

Najważniejsze cechy dobrego programu do faktur

Przedsiębiorcy podkreślają, że jedną z najważniejszych cech programu do fakturowania jest łatwość w obsłudze i intuicyjność oraz dostęp do dodatkowych funkcji. Wielu z nich docenia również możliwość prowadzenia ewidencji kosztów własnych, rozliczania w euro, czy wystawiania faktur w obcym języku.

Polecany program do faktur z magazynem

Jednym z obecnie najlepiej ocenianych przez użytkowników programów do wystawiania faktur jest Faktura Small Business HANDEL. Program spełnia wszystkie powyższe wymagania, ale nie tylko. Umożliwia proste wystawienie każdej faktury, posiada dodatek „magazyn” oraz został stworzony stricte z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, zarówno działających tylko w Polsce, jak posiadających zagranicznych kontrahentów. W programie można wystawić aż 16 rodzajów dokumentów, czyli klasyczną fakturę, dokument w walucie obcej, fakturę pro-forma, zaliczkową, końcową, korygującą, uproszczoną, wewnętrzną, eksportową, refakturę, fakturę MK, MARŻA, ZŁOM, WDT oraz paragon fiskalny i dowód sprzedaży.

Faktura Small Business HANDEL to program działający na zasadzie licencji. Użytkownik wykupuje licencję na 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia. Jest ona przypisana do numeru NIP firmy. Licencja pozwala na nieograniczone pobieranie najnowszych wersji programu, co znacząco ułatwia pracę w przedsiębiorstwie. Dodatkowo daje szereg innych korzyści, jak np. zdalną kopię bezpieczeństwa, pomoc techniczną czy program z aktualnie obowiązującymi przepisami. Można ją bez problemów zintegrować ze sklepem internetowym, ponieważ została wyposażona w specjalny moduł. Jest najlepszym wyborem dla początkujących przedsiębiorców oraz tych, którzy nie byli zadowoleni z innych programów do faktur.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *