Fotele biurowe Halmar

Na rynku dostępnych jest mnóstwo różnych foteli i krzeseł biurowych Wybór właściwego nie jest sprawą prostą. Kupując fotel biurowy lub krzesło powinniśmy mieć na uwadze nie tylko jego wygląd i estetykę ale przede wszystkim komfort siedzenia oraz jego ergonomię.

Jeśli poszukujecie Państwo fotela, który będzie posiadał wszystkie te parametry to oferta sklepu internetowego Pasaż Biurowy spełni Wasze oczekiwania. W ofercie sklepu znajdują się fotele i krzesła biurowe firmy Halmar. Są to meble atrakcyjne wizualnie, ergonomiczne, eleganckie a zarazem nowoczesne. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów obiciowych w różnorodnej kolorystyce, począwszy od bieli, szarości, zieleni, czerni itp.  Nowością są modele, w których projektanci połączyli kontrastowe kolory tapicerki. Przykładem są modele Cobra, Defender, Diablo czy Roadster. Meble tapicerowane są mocnymi tkaninami, skórą naturalną lub ekologiczną. Najnowsze modele wykonane są z siatki, która jest bardzo praktyczna w użytkowaniu, przepuszcza powietrze. Jednym z modeli wykończonych siatką jest fotel gabinetowy Halmar Victor, fotel pracowniczy Vire czy też Carbon.

Ergonomia i wygoda użytkowania

Odpowiedni dobór krzesła czy fotela biurowego ma bardzo duży wpływ nie tylko na komfort naszej pracy ale również na nasze zdrowie oraz wydajność. Spędzając wiele godzin dziennie przy biurku mamy tendencje do garbienia się oraz  utrzymywania złej postawy. Źle dobrane krzesło jest często powodem powstawania wad kręgosłupa, bólu pleców, szyji czy też głowy. Siedząc na złym, niewygodnym krześle szybciej się męczymy, przez co jesteśmy mniej wydajni.

Fotele biurowe firmy Halmar

Wybierając fotel biurowy należy zwrócić uwagę przede wszystkim na wysokość siedziska oraz jego głębokość. Innym ważnym parametrem jest podpórka biodrowa, nośność oraz rodzaj mechanizmów służących do ustawiania położenia oparcia i siedziska. Jednym z typowo ergonomicznych foteli Halmar jest model Defender, który posiada specjalną podpórkę ergonomiczną, zapobiegającą bólom odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Fotel do pracy należy dobierać do naszej postury, wzrostu, wagi oraz czasu jaki spędzamy za biurkiem.

Dodatki i wykończenie foteli

Należy również zwrócić uwagę na wykończenie oraz jakość kółek. Fotele i krzesła biurowe firmy Halmar posiadają kółka z tworzyw, które sprawia, że krzesła są ciche i nie rysują podłóg. 

Duży wybór foteli i krzeseł w sklepie www.pasazbiurowy.pl daje możliwość wyboru właściwego krzesła, które jest nie tylko funkcjonalne, ergonomiczne ale również posiada ciekawy design, dobrany do wnętrza, w którym siedząc czujemy się wygodnie i komfortowo. 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *