Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Gdzie znaleźć alternatywną metodę pozyskiwania pieniędzy na swoje projekty dość niskim kosztem?

startup11Jak Młody Crowfunding zaczął zmieniać życie wielu ludziom. Był sobie Młody Crowfunding, który lubił zbiórki funduszy na różne cele. Zbierał na realizację marzeń dla ludzi, którzy przyłączali się do niego i wpłacali do jego systemu darowiznę. Jednak nie zachowywał on jej dla siebie, ale przekazywał bezpośrednio wcześniej zapisanym użytkownikom.
Miał wielką wizję poprawy świata, a przede wszystkim pomocy przy realizacji, czegoś, co wydawało by się niemożliwe. Kiedy jakiś człowiek traci przysłowiowy „grunt pod nogami”, bo życie zaczyna mu się gmatwać, traci także bardzo często siłę, na realizację swoich celów w pojedynkę.

Bywają, takie chwile kiedy potrzebna jest pomoc otoczenia, a kiedy człowiek odzyska nieco stabilizację, wówczas sam zaczyna radzić sobie lepiej i zaczyna pomagać innym. Taką zasadę miał właśnie Młody Crowfunding, dlatego wymyślił metodę lojalności wobec darczyńców oraz co miesięczne datki.

Nie była to jednak koncepcja związana z chciwością, jak się niektórym wydawało, ale wynikała z konieczności wsparcia działania całego systemu, przyspieszenia jego działania oraz szybszej realizacji planów wszystkich zainteresowanych.

System, jaki zaproponował Młody Crowdfunding działa zgodnie z algorytmem, a także od czasu do czasu, po wykonaniu swojego planu, dodaje użytkownikom konta systemowe, które zbierają dla nich fundusze, tak samo jak konta wykupione.

W systemie nikt nikogo, do niczego nie zmusza, ani nie namawia, każdy działa jak chce, ale konto ma 30 dni aktywności. Można wysłać kilka darowizn na raz, a jego działania zostanie przedłużone w zależności od ilości kont o 30 dni, za każdą darowiznę, która wynosi 35 zł, albo 10$ lub 9 Euro. To i dużo i mało, ale zebrać można znacznie więcej, bo nawet 10 razy więcej.

Jednak nie samo zbieranie jest tu istotne, ważne aby umieć zarządzać, tymi zbieranymi pieniędzmi. Warto zostawiać sobie jakąś kwotę, aby można było kontynuować własne działanie w systemie.

Młody Crowdfunding, poznał już wiele osób, jedni zbierają na remont, inni bo stracili źródło dochodu, a jeszcze inni mają plany biznesowe. Są też tacy, którzy chcą wyjechać na wycieczkę, albo tacy, którzy zbierają na przyszłość. Niektórzy chcą wybudować dom, a inni kupić sobie całą wyspę i zbudować na niej park wodny.

Jeśli chcesz wesprzyj mój projekt i dodaj swój.

PS. Ty też możesz zbierać na swoje marzenia.

Anita Zielke

http://extra-nazwa.pl/projekt

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *