Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

IT.expert Autoryzowanym Partnerem CA Technologies


Aby zapewnić naszym klientom najlepsze i najnowsze rozwiązania z zakresu technologii komputerowych i informatycznych, firma IT.Expert nieustannie się rozwija, nawiązuje nowe kontakty z partnerami i rozbudowuje swoją ofertę o coraz to nowe produkty i usługi. Mamy więc zaszczyt poinformować państwa iż spółka IT.Expert podpisała umowę partnerską z Computer Associates International (w skrócie CA Technologies).

CA Technologies jest amerykańskim producentem oprogramowania, z siedzibą główną w mieście Islandia w stanie Nowy Jork w USA. Specjalizuje się w tworzeniu aplikacji użytkowych i profesjonalnych programów dla biznesu, m. in. rozbudowanych narzędzi do zarządzania dostępem, tożsamością, monitorowaniem i bezpieczeństwem. Ponadto firma ta zajmuje się także opracowywaniem software’u wspierającego procesy programowania, budowania i wdrażania aplikacji komputerowych i mobilnych. Firma ta już od ponad 40 lat znajduje się na rynku i cały czas się rozwija. Na chwilę obecną posiada niemal 1000 zatwierdzonych patentów na całym świecie, biura w ponad 40 krajach i jest pracodawcą dla prawie 12 tysięcy osób co czyni z niej trzecią co do wielkości firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją oprogramowania, a także jest to wyznacznikiem stabilnej pozycji rynkowej tego przedsiębiorstwa.

Wśród wielu dostępnych opcji w ofercie CA Technologies możecie znaleźć państwo innowacyjne oprogramowanie i usługi mające zastosowanie w wielu segmentach biznesowych. Zaawansowane technologie wykorzystane w programach służących podniesieniu poziomu bezpieczeństwa takich jak np.: CA Identity Manager – zarządzanie tożsamością czy CA Single Sign-on – zarządzanie dostępem, zapewniają najwyższy stopień ochrony przed nieautoryzowanym dojściem do danych. Natomiast dla segmentu deweloperskiego, w ofercie CA Technologies znajdują się profesjonalne rozwiązania programowe jak dla przykładu: CA Live API Creator czy CA Release Automation.

Narzędzia proponowane przez CA Technologies współpracują ze sobą co ma istotny wpływ na płynność i szybkość działań w firmie. Mogą też państwo skorzystać z szerokiej gamy szkoleń, treningów i warsztatów dotyczących użytkowania jak i samego oprogramowania tej firmy.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *