Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Jak zarabiać online kiedy google nie sprzyja?

anita zielke
anita zielke

Od jakiegoś czasu dzielenie się zdobytą wiedzą, min. na temat tego, jak zarabiać online stało się moją swoistą pasją. Niektóre informacje należy dokładnie przeanalizować, a dojście do setna zajmuje czasem wiele miesięcy. Trudne może być wydobycie tego co najważniejsze, to tak zwany kawałek solidnej wiedzy.

Fanpage Partnerzypro

Ten fanpage założony został z myślą o osobach, które chciałyby wiedzieć jak zarabiać online, ale nie bardzo znają się na podstawach marketingu, a także nie mają za bardzo czasu na testowanie różnorakich rozwiązań w sieci, albo środków na start. Zresztą, jak się okazje środki są tak naprawdę niepotrzebne, bo każda niemalże działalność zarobkowa i tak ma za zadanie przynosić zyski, a także wiąże się ze sprzedażą. I nie chodzi o same transakcje kupna-sprzedaży, ale także czasem umiejętność prezentacji, która jest także sprzedażą, tyle że idei, pomysłu, czy własnej wizji świata.

Wiedza w dwie, trzy minuty

– Dość sporym wyzwaniem okazało się dla mnie tworzenie filmików wideo, w których w jasny sposób przedstawiam zdobyte i dokładnie sprawdzone informacje – mówi Anita Zielke – okazało się, że chcący zarabiać online, powinien najpierw podjąć kilka decyzji, odnośnie tego, czy chce pracować dla kogoś, albo sprzedawać wyłącznie cudze produkty, czy zdecydował się działać w pojedynkę, to znaczy sprzedawać swoje, albo budować własną strukturę sprzedażową.

Sztuka wytrwałości

– Działania marketingowe, mające na celu sprawienie, że określone dobra, albo usługi będą się sprzedać, to dość duże wyzwanie, także dla działających online – dodaje Anita Zielke – coraz więcej osób zaczyna rozumieć o co chodzi w marketingu, prowadzonym w sieci, a przez to konkurencja stale się zwiększa i to w każdej niemalże branży. Prawdziwa sztuka, to tworzyć własne kampanie reklamowe, umiejętnie i wytrwale budować swoje zasięgi, a także nie poddawać się, kiedy efekty nie przynoszą rezultatów, które na początku zakładano na podstawie analizy rynkowej. Nie zawsze skuteczne okazje się zmienienie strategii, bardziej chodzi tu o poszerzanie własnej wiedzy odnośnie działania wyszukiwarek i rodzajów skutecznej reklamy online, nie koniecznie tej odpłatnej. Dobrze dopasowany tytuł, a także słowa kluczowe, są w stanie zdziałać więcej, niż niejedna pseudo kampania reklamowa. Są rzecz jasna wyjątki od tej reguły, ale zdarzają się one niezwykle rzadko.

Fanpage Partnerzypro
Kanał na youtube – Anita Zielke wiedza w 2-3 minuty

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *