Jak otrzymać darmowy terminal płatniczy?

Terminal karty płatniczej zwiększa bezpieczeństwo, gdyż nie wymaga trzymania gotówki w kasie ani organizowania jej transportu. Ponadto, przyspiesza transakcję, zmniejsza kolejki i zwiększa komfort tych klientów, którzy preferują bezgotówkową formę płatności. Teraz przedsiębiorcy mogą otrzymać terminal za 0 zł i terminal bez abonamentu w jednym. Jak to możliwe?

Fundacja Polska Bezgotówkowa uruchomiła specjalny program adresowany do małych i średnich przedsiębiorców, którzy w okresie ostatniego roku nie akceptowali w swoim punkcie handlowo-usługowym transakcji bezgotówkowych.

Program jest wspólną inicjatywą uczestników rynku usług płatniczych, takich jak m.in. Związek Banków Polskich, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii i agenci rozliczeniowi. Jego celem jest zniesienie kosztów dla przedsiębiorców wynikających z instalacji terminala płatniczego oraz kosztów jego użytkowania przez okres pierwszych 12 miesięcy od momentu zainstalowania urządzeń.

Jak otrzymać darmowy terminal płatniczy bez abonamentu?

By skorzystać z Programu Polska Bezgotówkowa należy wejść na stronę BezGotowki.pl, wybrać terminal i wypełnić zgłoszenie, a po przejściu weryfikacji oczekiwać na kuriera z dostawą sprzętu. Uczestnik programu może liczyć na nawet 3 darmowe terminale płatnicze, wsparcie techniczne, a także gwarancję 0 proc. prowizji przez okres 12 miesięcy od transakcji kartami Visa i Mastercard.

Co więcej, eService gwarantuje także nowoczesne terminale płatnicze na własność, 0 proc. prowizji od transakcji dokonywanych kartami Diners Club, UPI, JCB i od płatności BLIK przez rok. Umożliwia także zawarcie umowy i przeprowadzenie całego procesu online. Chcesz wiedzieć jak otrzymać darmowy terminal płatniczy? Wejdź na stronę https://bezgotowki.pl/oferta/.

Jaki terminal można otrzymać w ramach programu Polska Bezgotówkowa?

W ramach programu, dzięki jednemu z Partnerów – eService, można wybrać terminal standardowy lub terminal Smart D220. Terminal standardowy – w wersji stacjonarnej bądź przenośnej – dostępny jest za darmo na okres 12 miesięcy, zaś po 12 miesiącach opłata za jego najem wynosi 39 zł za miesiąc. Aparat akceptuje zarówno płatności telefonem komórkowym, jak i kartami płatniczymi. Oferuje płatności kartami Mastercard, Visa, Diners, UPI, JCB, a także płatności BLIKiem.

Z kolei bezprzewodowy terminal Smart D220 przedsiębiorca otrzymuje po 12 miesiącach na własność. Aparat, podobnie jak standardowy, akceptuje płatności kartami Visa, Mastercard, Diners, UPI i JCB oraz płatności BLIKiem i telefonem komórkowym, a do tego jest przyjazny i łatwy w obsłudze, z dotykowym ekranem i wytrzymałą baterią do 200 transakcji, a także opcją przechowywania elektronicznych potwierdzeń transakcji, przez co nie ma konieczności kupowania papieru do terminala.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *