Motoryzacja bez tajemnic – tajemnica tkwi w szkoleniach

Specjalistyczne szkolenia techniczne to temat – rzeka. Możliwości jednak związane z osiągnięciem fachowej wiedzy specjalistycznej przekładają się nierzadko na osiąganie największych sukcesów w branży. Dlatego też tak ważne jest, by wybierane przez nas szkolenia w motoryzacji były jak najlepsze, a jednocześnie – prowadzone wyłącznie przez doświadczonych specjalistów. Poznajmy je nieco bliżej.

Klient nasz pan

Klientem w branży szkoleń Automotive jest osoba zlecająca przeprowadzenie ciekawych i skutecznych do tego szkoleń. Celem tych zaś będzie nic innego, jak możliwie najbardziej optymalne przygotowanie się do prowadzenia aktywnej sprzedaży w branży czy skutecznego zarządzania jakością, zorientowanego na nic innego, jak wpływanie na stałość przepływu w łańcuchu dostaw w sektorze motoryzacyjnym. Ten z kolei od lat uznawany jest za niełatwy we wdrażaniu. Stąd ważne staje się wprawne zastosowanie wszelkich nowoczesnych standardów dla branży motoryzacyjnej – wśród najnowszych wyróżnić należy standard IATF 16949:2016.

Cenna wiedza od specjalistów

Profesjonalnie przeprowadzone szkolenia Automotive mają za zadanie zapoznać nie tylko osoby szkolone z wszystkimi istniejącymi fazami planu kontroli, a również pokazanie wdrażania ich w praktyce. Myśląc o dobrych szkoleniach, współcześnie powiemy tak tylko i wyłącznie o tych, w których nastawienie prowadzącego skierowane będzie nie tylko w stronę przekazania jak największej dawki wiedzy teoretycznej, ale również sprawnego zademonstrowania wiedzy praktycznej. I tą drugą w rzeczywistości ceni się dużo bardziej.

Wymagający rynek niemiecki

Prowadzenie biznesu w branży motoryzacyjnej nie jest sprawą łatwą – szczególnie na rynku niemieckim. Tu konieczne staje się stałe zdobywanie i pogłębianie posiadanej wiedzy specjalistycznej – dotyczyć to będzie takich marek jak VW AG, DAIMLER AG, BMW Group. Restrykcyjne przestrzeganie systemów i narzędzi takich jak: VDA 6.1, VDA 6.3, VDA 6.5, VDA 2 staje się tu koniecznością.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *