Pracuj jako product genius w BMW

Samochodowa marka BMW jest znana na całym świecie. Z czym się kojarzy? Przede wszystkim z solidnością niemieckich aut i wysoką klasą premium. Ale sam samochód to nie wszystko. I choćby był najbardziej elegancki, najbardziej zaawansowany technologicznie, bez odpowiedniej sieci sprzedaży – sam się nie sprzeda. Dlatego BMW poszukuje specjalistów w sprzedaży samochodów, do kontaktów z klientami biznesowymi i tak zwanych product genius, czyli alfy i omegi w posiadanej wiedzy na temat oferowanych produktów motoryzacyjnych.

Prestiż pracy z klientem Praca w BMW to przede wszystkim prestiż łączący się ze statutem samej marki. Dlatego warto jest dołączyć do sieci dealerskiej BMW w Polsce i zdobyć odpowiednie doświadczenie z najwyższej półki motoryzacyjnego świata. Dealerzy BMW oferują interesujące możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia produktowe i nie tylko. Są też inne korzyści, ponieważ praca u tego dealera odbywa się zawsze na zasadach wzajemności. Pracodawca wymaga najwyższych standardów w zakresie obsługi klienta i szczegółowej wiedzy motoryzacyjnej, a w zamian proponuje atrakcyjne stanowiska w różnych obszarach. Jest to zarządzanie, sprzedaż i serwis.

Co to jest Product Genius w BMW?

Klient, przychodzący do salonu samochodowego nie zawsze jest od razu zdecydowany na zakup konkretnego auta. Dlatego oczekuje od doradcy rzetelnych informacji i rad w zakresie oferowanych produktów. Warto jednak wiedzieć, że rada i informacja to nie jest sprzedaż. Presja sprzedaży na tym stanowisku jest stawiana przez markę na samym końcu! Jakie są konkretne zadania Product Genius BMW? Przede wszystkim osoba na tym stanowisku powinna być pasjonatem motoryzacji i samej marki BMW, szeroka wiedza w tym zakresie jest więc bardzo dużym atutem. Product Genius pokazuje klientom swoją pasję. I poprzez takie działania wzbudza ich zainteresowanie innowacjami technologicznymi i innymi zaletami BMW. Proponuje i prowadzi jazdy próbne na życzenie klienta, ponadto wzbudza zainteresowanie nowoczesnymi technologiami, systemami, a także informuje o możliwych opcjach wyposażenia samochodów. Odpowiada na pytania. Jego zadaniem jest rozwiać wszelkie wątpliwości klienta.

To z Product Genius klient ma pierwszy kontakt. To stanowisko jest bowiem wsparciem dla doradców do spraw sprzedaży. Kto może zostać zatrudniony w BMW jako Product Genius? Na pewno osoba, która ma rozległą wiedzę na temat motoryzacji i przede wszystkim duże umiejętności interpersonalne. Wiedzę szczegółową na temat oferowanych produktów BMW, pracownik zdobywa podczas wewnętrznych kursów. Fascynacja marką BMW – to liczy się najbardziej. Więcej informacji: http://www.praca-dealerbmw.pl/home/stanowiska-dealer-bmw/product-genius/

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *