Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Zaopatrzenie24.pl – największy sklep internetowy z asortymentem technicznym

internetowa hurtownia techniczna
internetowa hurtownia techniczna

Popularna w branży technicznej strona Zaopatrzenie24.pl to nie tylko sklep internetowy, ale prawdziwe centrum zaopatrzenia technicznego. Chociaż swoją działalność sklep rozpoczął w drugiej połowie 2017 roku, to jego właścicielem jest ceniona wśród klientów Hurtownia Techniczna Sped.

To właśnie wieloletnie doświadczenie w branży handlowej, które sięga ponad dwóch dekad, wyróżnia Zaopatrzenie24 na tle konkurencji. Jako część Grupy Sped, sklep szybko zdobył zaufanie zarówno wśród klientów detalicznych, jak i największych firm z Polski oraz z zagranicy.

Sklep dla klientów z branży utrzymania ruchu

Ten internetowy sklep z łożyskami, sprzęgłami i pozostałym asortymentem technicznym od samego początku skupia się na asortymencie niezbędnym do utrzymania ruchu. Wśród flagowych produktów znajdziesz między innymi pasy klinowe, łożyska oraz sprzęgła. Stałe dążenie do spełniania rosnących potrzeb klientów skłoniło firmę do poszerzenia oferty. Dzięki temu, w aktualnym asortymencie pojawiła się chemia techniczna, a także produkty związane z LOTO.

Warto również zauważyć, że magazyn sklepu Zaopatrzenie24 wzbogacił się o czyściwa specjalistyczne i rozwiązania z zakresu automatycznej identyfikacji.

Grupa Sped, do której należy Zaopatrzenie24.pl, jest przykładem dynamicznego rozwoju i kompleksowego podejścia do potrzeb rynku. Pozwala to oferować naszym klientom szeroki asortyment produktów i usług. Dzięki temu, składając zamówienie w sklepie online, masz pewność, że za jego realizację odpowiadają eksperci, którzy doskonale znają się na oferowanych produktach.

Zaangażowanie firmy w dostarczanie produktów najwyższej jakości zostało docenione wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami, od Gazel Biznesu po Diamenty Forbesa. Mimo stosunkowo krótkiej obecności na rynku e-commerce marka Zaopatrzenie24 zdążyła już zyskać zaufanie i uznanie klientów.

Kompleksowa oferta Zaopatrzenie24 obejmuje

– Łożyska: elementy niezbędne w każdym mechanizmie obrotowym.

– Pasy i koła napędowe: kluczowe elementy w rozwiązaniach służących do przekazywania mocy.

– Sprzęgła: zapewniają prawidłowe połączenie elementów maszyn.

Technika liniowa: rozwiązania dla precyzyjnego i płynnego przemieszczania.

– Tworzywa konstrukcyjne: odpowiednie materiały do zastosowań inżynieryjnych.

– Produkty BHP: produkty zapewniające bezpieczeństwo w miejscu pracy.

– Chemia techniczna: niezbędne środki dla utrzymania czystości i ochrony maszyn.

– Narzędzia: wysokiej jakości produkty, niezbędne w każdym warsztacie.

– Lockout – Tagout: nowoczesne systemy zabezpieczeń maszyn i urządzeń.

Jeżeli planujesz w najbliższym czasie zakup produktów związanych z utrzymaniem ruchu, koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą Zaopatrzenie24 i skorzystaj z fachowego doradztwa technicznego. Dzięki profesjonalnej obsłudze będziesz mógł zamówić nawet najbardziej nietypowy asortyment techniczny, skorzystać z najlepszych cen i krótkich terminów realizacji zamówień. Wszystkie produkty dostępne w internetowej hurtowni łożysk to oryginalne produkty od renomowanych producentów.