Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Sposób na skuteczne oszczędzanie!

Jeżeli jesteś osobą, która posiada własny grunt bądź działkę, z której najprawdopodobniej nie korzysta już od dłuższego czasu z różnych, prywatnych powodów to mamy dla Ciebie idealną i opłacalną propozycję! Firma Sunday Energy zajmująca się profesjonalną sprzedażą paneli fotowoltaicznych oraz paneli solarnych zajmuje się również dzierżawieniem poszczególnych gruntów pod farmy fotowoltaiczne. Systemy fotowoltaiczne należą do odnawialnych źródeł energii, które są coraz częściej wykorzystywane w pojedynczych gospodarstwach domowych, jak również w dużych przedsiębiorstwach. W naszym kraju pozyskujemy energię odnawialną z wiatru, wody, promieniowania słonecznego oraz z biopaliw ciekłych i biogazów. Jakie więc wymagania należy spełnić, aby zakwalifikować swój grunt bądź działkę pod taką inwestycję?

Podstawowe kryteria elektrowni słonecznej

Osoba, która chciałaby wziąć udział w takim przedsięwzięciu powinna przede wszystkim posiadać działkę o powierzchni powyżej 2 ha bez miejscowego planu zagospodarowania terenu. Jest to niezwykle ważne, gdyż umieszczenie kolektorów słonecznych wymaga naprawdę dużej przestrzeni. Kolejnym ważnym czynnikiem jest, aby dany grunt był zakwalifikowany do gruntu klasy IV lub gorszej bez drzew, zabudowań bądź gruzowisk. W przypadku spełnienia owych kryteriów można zgłosić się do poszczególnych firm zajmujących się tworzeniem farm fotowoltaicznych. Jedną z takich firm jest firma Sunday Energy wyróżniająca się w swojej branży ogromnym doświadczeniem oraz zaufaniem ze strony klientów. W swojej ofercie posiada przede wszystkim panele fotowoltaiczne Dah Solar charakteryzujące się bardzo dobrą odpornością na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Sunday Energy z ogromną przyjemnością rozpocznie współpracę ze wszystkimi osobami zainteresowanymi przeznaczeniem swojej działki pod produkcję energii elektrycznej. Wystarczy, że wypełnisz specjalny formularz znajdujący się na stronie internetowej firmy a następnie poczekasz na wiadomość zwrotną.

Czy taka farma PV się opłaca?

Rozpoczęcie współpracy z firmą fotowoltaiczną jest dość opłacalnym i korzystnym rozwiązaniem dla obu ze stron. Firma Sunday Energy oferuje ze swojej strony atrakcyjne warunki współpracy obejmujące ok. 16 000 zł rocznie, a w okresie dzierżawy suma ta przekracza nawet ponad 500 000 zł. Można więc powiedzieć, że jest to wyjątkowo dobra okazja szczególnie, wtedy kiedy posiadamy niewykorzystywany dotąd kawałek ziemi. Na stronie Sunday Energy znajdziesz więcej szczegółowych informacji dotyczących współpracy.