Wafle w wielu odsłonach

Wafle to nieodłączny dodatek kulinarny do wielu słodkości. Czym byłyby lody bez chrupkiej podstawy? Jak smakowałby deser bez waflowej rurki?

 Nasza firma jako producent wafli dokłada wszelkich starań, aby każdy z produktów cieszył naszych klientów świeżością i dobrym smakiem. Produkujemy wafle w wielu odsłonach i zastosowaniach.

Wafle do lodów

Lody w wafelku to bardzo popularny deser w polskich kurortach. W ofercie znajdują się wafle wytłaczane w różnych formach – stożkach, miseczkach, muszelkach, a także rurkach i baryłkach. Każdy wzór posiada określone wymiary wysokości oraz średnicy u góry i dołu produktu. Dużym zainteresowaniem cieszą się wafle wysokocukrowe, które dodają wykwintnego smaku każdemu deserowi lodowemu. Jako producent wafli wiemy, że produkty wysokocukrowe posiadają lepszą trwałość i doskonale pasują do każdego smaku lodów. Dostępne w lodziarni podnoszą jej poziom i satysfakcjonują wymagających klientów.

Wafle dekoracyjne

Wafel w niestandardowej formie może stanowić doskonałe dopełnienie deseru lodowego, a także posłużyć jako naturalna, biodegradowalna łyżeczka. Wśród wzorów najpopularniejsza jest rurka oraz serduszko, jednak proponujemy także inne kształty – misie, kółka itp. Istnieje możliwość zabarwienia ciasta waflowego na inny kolor, co pozwala na kreatywne podejście do tematu i tworzenie pięknych, efektownych deserów. Modnym rozwiązaniem, w szczególności do lodów alternatywnych, ekologicznych lub wytrawnych stanowią wafle czarne lub brązowe. Oprócz doskonałego smaku, estetycznie dopełniają i podkreślają inność smaków dostępnych w lodziarni. Polecamy je wszystkim, którzy chcą wyróżnić się na rynku cukierniczym i trafić w gusta wymagających klientów.

Wafle do wypieków

Specjalnie dla cukierników oraz osób wykonujących desery z zastosowaniem ciasta waflowego w domu, przygotowujemy wafle płaskie, odpowiednie do przygotowania różnego rodzaju wafelków, tortów waflowych i innych tego typu deserów. Wafle są bardzo świeże, istnieje możliwość przycięcia ich do określonego rozmiaru, co znacznie ułatwia dalsze przygotowanie deseru.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *