Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Wklejka na blog, czyli gotowe teksty

Wklejka, to coś co można by nazwać “gotowcem”, to taki tekst do skopiowania, ale zgodnie z prawem autorskim oraz z posiadaniem pewności, że jest on w pełni unikatowy. Zajmuję się pisaniem treści już od kilku lat i stale rozwijam tę umiejętność. Jestem także autorką kilku e booków i takie także tworzę na zamówienie. Zresztą można je sobie stworzyć samodzielnie, ot choćby korzystając z wielu treści na zamówienie, tego rodzaju, co tutaj oferuję.

Regularność, a nie jednorazowość
Chodzi w tym, o konieczność pisania tekstów nie jednorazowo, tak jak w przypadku tworzenia strony firmowej, ale bardziej o dość regularny tryb pisania. Od czasu do czasu, każdy może nieco się tym znudzić, a także zajmować się wieloma, innymi rzeczami w swojej firmie, na przykład tą najważniejszą, czyli sprzedażą.

Odnośniki na stałe
To takie elementy na blogu, albo stronie firmowej, które mają na celu spowodować, aby możliwa była sprzedaż i to przez cały czas. Chodzi o to, że to są tak zwane, stałe elementy, które mają za zadanie spowodować zbudowanie relacji z odbiorcami, czyli zatrzymanie ich na dłużej, a potem sprawienie, aby byli oni stałymi czytelnikami, a nawet czasem kupującymi oferowane przez nas produkty i usługi.

Zapis na listę mailingową
Na wielu stronach można znaleźć taką opcję, chodzi głównie o to, aby możliwe było uzyskiwanie ciekawych materiałów, a także rozszerzanie wiedzy, która ma pomóc nieco w sprzedaży oraz budowaniu wartości wyższej dla siebie i reszty użytkowników. Stworzenie kolejki e-maili ma na celu spowodować coś w rodzaju dostarczania wartości bezpośrednio na skrzynkę pocztową. Warto zadbać o jej jakość, ale także o to, aby była interesująca, bo to jest warunkiem konwersji, a dzięki temu także dużo większej sprzedaży.

Wklejka, gotowe teksty – oferta

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *