Gdzie znaleźć skuteczne narzędzie do wysyłania newslettera?

at-1363015W ostatnim czasie trochę się pozmieniało, zwłaszcza w marketingu internetowym i limitach. Mam tu na myśli kwestie subskrybentów newsletterów. Były takie chwile, kiedy można było posiadać nieokreśloną ilość na swojej liście i wysyłać mailingi automatycznie i za darmo, za pomocą dopasowanych wtyczek np. do wordpressa.

Z powodów prawnych, a także ze zwględu na brak zainteresowania wyszystkich wszystkimi tematami i przepełnieniem skrzynek poczty email, takie możliwości zostały ograniczone. Bywają jednak także odwrotne sytuacje. Co zrobić, kiedy tematyka strony www, jest tak poczytna i oblegana? Gdy ogromne ilości osób zapisują się dobrowolnie na newsletter i potwierdzają, taką chęć, a także akceptują regulaminy i politykę prywatności?

Najlepiej już na samym początku przygody z email marketingiem dobrze się do tego przygotować. Warto zastanowić się, na czym zależy Ci bardziej, czy na ilości, czy na jakości, a jeśli już rzeczywiście, strona www robi zawrotną karierę, wówczas dobrze jest skorzystać z takiej opcji, która nie tylko będzie tańsa, ale o wiele skuteczniejsza i nie obciąży serwera strony, ale zupełnie inny serwer.

System do wysyłki mailingów został dobrze przygotowany i tak dopasowany, aby poradzić sobie z dużą ilością wysyłek. Dobrą wiadomościę, jest to że nie trzeba samemu męczyć się z ustawianiem częstotliwości wysyłania, gdyż jest to już wbudowane w system. Do każdej operacji, którą użytkownik musi wykonać sam, zostało przygotowane wideo z instrukcją krok po kroku, co sprawia, że praca staje się jeszcze łatwiejsza.

Anita Zielke

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *